Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Ośrodek Zbyszko w Goniądzu***

Gastronomia Noclegi
Goniądz
Hotele i Restauracje Zbyszko na Podlasiu to znakomita i sprawnie działająca baza wypoczynkowo -turystyczna. To raj dla żądnych przygód turystów, myśliwych, przyrodników, ornitologów, a także tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku codziennego życia, odetchnąć świeżym powietrzem w atmosferze nieskażonej przyrody. Dla celów biznesowych Hotele posiadają profesjonalne, w pełni wyposażone sale konferencyjne, przeznaczone do obsługi konferencji oraz szkoleń. Jeden z Hoteli Zbyszko znajduje w Goniądzu.

Biebrzański Park Narodowy jest najciekawszym parkiem narodowym w Polsce. Położony jest w północno-wschodniej części kraju. W centralnej jego części znajduje się doskonała baza turystyczna – Goniądz – znakomite miejsce wypadowe na biebrzańskie bagna do rezerwatu fauny i flory.

Ośrodek Zbyszko*** w Goniądzu malowniczo położony nad rzeką Biebrzą oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz pokojach typu Studio. Ośrodek posiada w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne, a także salę bankietową do obsługi wesel i imprez okolicznościowych. Restauracja serwuje znakomite specjały kuchni regionalnej i staropolskiej. Ośrodek w swojej ofercie posiadają wiele atrakcji, m.in.: ogniska z pieczeniem prosiaków, jazdę konną, spływy kajakowe, zwiedzanie Twierdzy Osowiec czy też odpoczynek Biebrzańskim Parku Narodowym. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy informacje o naszej nowej inwestycji. W czerwcu 2014r. oddamy do Państwa dyspozycji nowoczesne Centrum Konferencyjne w standardzie czterech gwiazdek. Niewątpliwą atrakcją naszego hotelu będzie taras widokowy usytuowany na najwyższym poziomie nowego budynku, z którego nasi Goście będą mogli obserwować przepiękne krajobrazy Biebrzy i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji Państwa oddamy 60 nowych miejsc noclegowych w 30 pokojach i apartamentach o standardzie czterech gwiazdek. Hotel posiadać będzie nowoczesne, prestiżowe SPA, w którym nasi Goście będą mogli zregenerować siły, zrelaksować się i zadbać o urodę. Część gastronomiczną stanowić będą Restauracja dla 250 osób oraz Lobby Bar. Wyjątkowego charakteru Restauracji nada przepiękny widok rozciągający się na rozlewiska Biebrzy. Nasza Restauracja serwować będzie znakomite specjały kuchni regionalnej, natomiast Lobby Bar będzie miejscem spotkań przy doskonałej kawie i wyśmienitych deserach. Dla celów biznesowych udostępniać będziemy dwie nowoczesne i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, jedna z nich dla 250 osób, druga dla 50 osób.

Członkowie klastra turystycznego