Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Energetyk Rajgród

Gastronomia Noclegi Obsługa biznesu
Ośrodek położony jest w wysokim lesie sosnowym nad pięknym jeziorem Rajgrodzkim o powierzchni 15,1 km2, z licznymi wyspami i zatoczkami o pierwszej klasie czystości wody. Świadczą o tym licznie występujące gatunki ryb (sielawa, sieja, węgorz, szczupak, okoń, leszcz, płoć, sum). To prawdziwy raj dla wędkarzy, jak również żeglarzy. Jezioro to jest utożsamianie z kompleksem wodnym zwanym Jeziorami Rajgrodzkimi, składa się ono z wielu zatok i zatoczek, gdzie żeglarze maja do opłynięcia ponad 1500 hektarów. Rejs po najdłuższym odcinku jeziora to około 12 km. Ośrodek Rajgród to miejsce stworzone nie tylko do całorocznego wypoczynku. To idealne miejsce na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji biznesowych. Znakomita kuchnia, klimat miejsca sprawia, ze każdy tutaj będzie mógł odpocząć, zrelaksować się, wyciszyć. To miejsce, gdzie każdy naładuje się pozytywna energia.

Baza noclegowa:

Całoroczny Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowo ENERGETYK oferuje 122 miejsca noclegowe w apartamentach oraz pokojach 3-, 2-, oraz 1 – osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, wyposażone w TV, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Pokoje z balkonami, z których widok rozciąga się na wspaniały las sosnowy i przepiękne jezioro Rajgrodzkie. Ośrodek posiada również domki kempingowe.

Restauracja:

Na terenie ośrodka znajduje się restauracja serwująca śniadania, obiady i kolacje. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni podlaskiej i mazurskiej. Posiadamy dwie sale restauracyjne (dla 150 i 80 osób), które są znakomicie przystosowane do organizacji wesel i innych imprez okolicznościowych.


Atrakcje Ośrodka:

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy sprzęt wodny (m.in. żaglówki, łodzie wiosłowe i wędkarskie, rowery wodne, sprzęt windsurfingowy). Oprócz sprzętu wodnego możemy zaoferować kort tenisowy, stół do bilarda, stół do ping ponga, rowery turystyczne, zimowa pora do dyspozycji są także narty biegowe, sanki. Ponadto nasi Goście mogą skorzystać z sauny, która doskonale wpisuje się w wizje odpoczynku i relaksu. W całym ośrodku działa siec bezprzewodowa Wi-Fi do nielimitowanego użytku naszych gości.

Członkowie klastra turystycznego