Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Grupa Anders: Hotel Krasicki

Noclegi
Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński leży w centrum Warmii. Ze względu na położenie i wyjątkowy charakter, nazywany jest Perłą Warmii. Jego najważniejszy zabytek – kompleks pałacowo –
zamkowy zyskał miano Wawelu Północy. Stworzony na Przedzamczu Hotel Krasicki oraz sąsiadujący z nim Zamek biskupi leżą na wąskim pasie ziemi, między rzekami – Łyną i Symsarną. Hasło przyświecające Hotelowi – „Gości od wieków”, najlepiej oddaje ducha i charakter tego miejsca.

O HOTELU
Hotel Krasicki to oryginalne połączenie gotyku, baroku i nowoczesności. Oferuje 250 miejsc noclegowych w 122 pokojach. Dysponujący salami konferencyjnymi w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi. Inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta zawsze o najwyższej jakości produkty kuchnia, łączy tradycję i nowoczesne techniki kulinarne. Daruje niezapomniane doznania, czekające na Gości w eleganckich wnętrzach Restauracji, Winiarni oraz Lobby Barze. Poprzez wystrój Hotel zyskał uznanie międzynarodowego gremium. Podczas uroczystej Gali International Best Hotel Awards, w Hotelu Savoy w Londynie 18 stycznia 2012r., ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy hotel na Świecie. Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zwyciężył w kategorii „Best New Hotel Construction & Design”, pokonując konkurentów ze wszystkich Regionów (Europa, Azja i Rejon Pacyfiku, Afryka, obie Ameryki i Wielka Brytania).

O WYPOCZYNKU I ROZRYWCE
Hotel Krasicki to miejsce dające możliwość wypoczynku, również aktywnego. Dolina Rzeki Symsarny umożliwia piesze i rowerowe wycieczki oraz ekstremalne spływy kajakowe. Z przystani hotelowej na rzece Łynie odpływają gondole, w których można podziwiać widoki oraz żeremie bobrów. Zabytki Lidzbarka Warmińskiego zachęcają do odwiedzin miłośników historii, piękne jeziora i rzeki– kajakarzy, wędkarzy i pływaków; natomiast ścieżki rowerowe – rowerzystów. SPA Św. Katarzyny kusi bogactwem zabiegów. Popołudnia Goście chętnie spędzają w Bibliotece Cafe, natomiast wieczory w Winiarni z Salą Klubową, gdzie DJ zaprasza do zabawy na parkiecie. W obserwatorium organizowane są spotkania z astronomem.

KONFERENCJE I EVENTY
Hotel oferuje 7 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych z profesjonalną obsługą - największa do 500 osób. Możliwość zorganizowania bankietu do 250 osób. Mnogość atrakcji, które kontrahenci wykorzystują jako team building dla pracowników swoich Firm, sprawia, że Hotel Krasicki stanowi idealne miejsce na firmowe spotkania.

NAJCIEKAWSZE MIEJSCA
Hotel Krasicki stanowi bazę wypadową do poznania regionu. Do najciekawszych miejsc należą: Frombork (80 km), Orneta (37 km), Pieniężno (41 km), Stoczek Klasztorny (11 km), Kętrzyn z Wilczym Szańcem (70 km), Olsztyn (48 km).

Członkowie klastra turystycznego