Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Grupa Anders: Hotel Stare Jabłonki

Noclegi
Stare Jabłonki
Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich. Hotel mieści się nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu lasów i w pobliżu rezerwatu Sosny Taborskiej. Zabytkowy pałac wraz z budynkiem hotelowym i 23 Mazurskimi Chatami może przyjąć jednocześnie 320 gości. Wyjątkowa sceneria, świeże powietrze, woda, las sprawiają, że to idealne miejsce na wypoczynek. Naturalnie na Mazurach!

ATRAKCJE
Hotel Anders oferuje szereg atrakcji na świeżym powietrzu – 4 korty tenisa ziemnego, 8 boisk do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, park linowy, rejsy gondolami po jeziorze, rejsy statkiem do Ostródy, spływy kajakowe, ścieżki piesze i rowerowe po okolicznych lasach, plaża z dostępem do jeziora i strzeżonym kąpieliskiem. 11 ha zieleni sprzyja organizacji imprez plenerowych. Hotel Anders jest również organizatorem jednej z największych imprez sportowych w kraju – zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej, który przyciąga dziesiątki tysięcy fanów sportowych emocji oraz sławy polskiego i światowego formatu.

SPA
W SPA Hotelu Anders prym wiedzie natura. Przy wykonywaniu wszystkich zabiegów wykorzystywane są naturalne kosmetyki. To one najskuteczniej działają, pomagając ciału. Są to między innymi peelingi na bazie ziół oraz kąpiele w solach jabłkowych.

HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE
Hotel Anders dba również o rodziny z dziećmi. Od kilku lat obiekt szczyci się mianem Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Mini Klub dla dzieci z Małpim Gajem, plac zabaw na świeżym powietrzu, codzienne gry i zabawy pod opieką animatorów, Leśne Przedszkole, specjalne Menu dla dzieci oraz szereg udogodnień dla mam z małymi dziećmi – to tylko niektóre prorodzinne działania Hotelu. Naturalnie na Mazurach!

KUCHNIA
Kuchnia hotelu Anders to zdrowe jedzenie oparte o regionalne produkty. Szczególne miejsce na talerzach zajmują tu ryby. Są one bogactwem tutejszych jezior. A świeże warzywa i owoce, trafiające na restauracyjne stoły, pochodzą od pobliskich
rolników.

DLA BIZNESU
Konferencja w takim miejscu jak Hotel Anders to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Po pierwsze – profesjonalne usługi, które pomogą w organizacji każdego spotkania. Po drugie – doskonale wyposażone sale. Po trzecie – natura, która otacza hotel. Hotel dysponuje 7 salami o różnym metrażu. Najmniejsza z sal – Świerkowa II ma 42 m2, natomiast największa, czyli Kongresowa I – 160 m2. Można również połączyć sale, uzyskując powierzchnię 420 m2.
W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie, a żyje w zgodzie z naturą. Naturalnie na Mazurach!

Członkowie klastra turystycznego