Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Gastro Strefa S.C

Gastronomia
Białystok
Gastro Strefa jako operator takich marek, jak Sieć Pizzerii Chilli Pizza, restauracji Hokus Pokus wraz z działem cateringu oraz kawiarni Coffe Point prowadzi działalność gastronomiczną na terenie województwa podlaskiego. Priorytetami firmy są: najwyższa jakość serwisu i produktu oraz efektywne zarządzanie i stała kontrola na każdym etapie działalności. Dzięki tym standardom w ostatnim czasie Gastro Strefa odnotowała znaczy wzrost zainteresowania swoimi usługami.

Misja firmy nakazuje jej dostarczyć klientowi usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego też oferta proponowana w lokalach Gastro Strefy jest na tyle zróżnicowana, aby każdy gość mógł według własnych preferencji dobrać odpowiednie menu. Firma dokłada wszelkich starań, by wzbogacać ofertę o dania kuchni regionalnej.

Dział cateringu zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie organizacji imprez okolicznościowych, począwszy od kameralnych spotkań w gronie rodzinnym, po wystawne przyjęcia. Gastro Strefa dysponuje nowoczesną sala klubową w oryginalnym wystroju i świetnej lokalizacji, która może pomieścić ok. 100 osób lub więcej – w zależności od charakteru imprezy. Dodatkowym atutem jest możliwość aranżacji sali restauracyjnej na konferencyjną z wykorzystaniem niezbędnych do tego akcesoriów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zorganizowanie szkolenia, konferencji, pokazu lub innego typu przedsięwzięcia. Usługa może obejmować pełne wyżywienie oraz pełny serwis kawowy dostępny na miejscu.

Największą wartością dla Gastro Strefy, którą kieruje się w swoich działaniach, jest zadowolenie i satysfakcja klientów.

Członkowie klastra turystycznego