Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Gościnna Kamienica

Noclegi
Białystok
Gościnna Kamienica jest wyjątkowym obiektem wśród białostockich hoteli, duchem i wystrojem wnętrz nawiązuje do lat 30’ ubiegłego wieku. Wewnątrz możemy podziwiać mało znane fotografie starego miasta Białegostoku oraz obrazy lokalnych artystów.

Mieszcząca się w stylowej kamienicy Gościnna Kamienica usytuowana jest w centrum Białegostoku, tylko kilka kroków od Głównego Rynku i głównej arterii turystycznej i rozrywkowej miasta. Fakt, że Gościnna Kamienica mieści się w centrum miasta, a także wyjątkowa atmosfera Białegostoku sprawiają, że nasz obiekt jest idealnym miejscem zarówno dla tych, którzy szukają odpoczynku i chcą zwiedzić okolicę, jak i dla tych, którzy są ciągle w podróży i chcą korzystać z nowoczesnych metod komunikacji.

Gościom przebywającym służbowo oferujemy komfortowo wyposażone pokoje z dostępem do internetu oraz w pełni multimedialną klimatyzowaną salę przeznaczoną do spotkań i konferencji. W sierpniu 2012 r. przez kilka dni mieszkał w Gościnnej Kamienicy Ambasador Ekwadoru przebywając z oficjalną wizytą w białymstoku.

Ofeta turystyczna Gościnnej Kamienicy poza wygodnymi i przestronnymi pokojami jest wzbogacona własnymi produktami turystycznymi, jak: wypożyczalnia rowerów do turystyki miejskiej, przejażdżki rikszą czy też zwiedzanie rowerem ciekawych zakątków i okolic Białegostoku.

Kuchnia Gościnnej Kamienicy słynie ze śniadań na bazie regionalnych produktów oraz tradycyjnie przyrządzonych dań w formie szwedzkiego stołu. W sezonie letnim funkcjonuje restauracja oparta wyłącznie na świeżych i regionalnych produktach – stąd jedynia ta pora roku. Szefem kuchni jest Dmitris, grecki kucharz zweryfikowany przez Magdę Gessler.

Stałymi gośćmi są ludzie biznesu, artyści oraz turyści ciekawi wschodzącego i tajemniczego Podlasia. Obiekt jest również traktowany jako doskonała baza wypadowa do wschodnich krajów ościennych, jak i doskonałe miejsce odpoczynku oraz spotkań biznesowych.

Członkowie klastra turystycznego