Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Hotel Podlasie

Gastronomia Noclegi
Hotel Podlasie to obiekt dysponujący 84 pokojami. Posiada pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz pokoje typu studio. Pokoje typu studio  - przeznaczone do pobytu rodzinnego dla 3 lub 4 osób (dzięki swojemu wyposażeniu dostosowane są również do dłuższych pobytów biznesowych). Wszystkie pokoje mają dostęp do bezpłatnego  Internetu. Hotel zapewnia zarówno wygodny nocleg jak również możliwość skorzystania z oferty  Restauracji Lipcowy Ogród. Restauracja opiera się na specjałach tradycyjnej kuchni polskiej, wykorzystywane surowce to przede wszystkim bogactwo regionu.

W hotelu znajdują się trzy sale szkoleniowe idealne do organizacji spotkań w formie warsztatowej oraz duża wielofunkcyjna sala  przeznaczona do organizacji pokazów, konferencji i bankietów do 200 os.

Na terenie hotelu znajduje się duży, ogrodzony parking który gościom korzystającym z hotelu oferowany jest bezpłatnie (samochody osobowe i bus).

Hotel Podlasie może poszczycić się wieloma wyróżnieniami, między innymi certyfikatem "Złoty Standard", który świadczy o najwyższej jakości usług świadczonych przez Hotel.

Członkowie klastra turystycznego