Newsletter

Ankieta sondażowa

Oferta podmiotów klastra turystycznego

Dla rodziny

17-06-2014

Tu czas przyjemnie minie na wspólnym plażowaniu i przemierzaniu szlaków pieszych, rowerowych, bądź kajakowych...W obiektach Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej czekają specjalne promocje i szereg atrakcji przygotowanych specjalnie pod kątem ..

Więcej

Na weekend

13-06-2014

Po całym tygodniu ciężkiej pracy i zabiegania, mamy wreszcie prawo do zasłużonego odpoczynku: w pojedynkę, we dwoje, czy z całą rodziną. Członkowie Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej proponują niezapomniany weekend W Sercu Natury.

Więcej

Dla szkół

13-06-2014

Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej posiada szczególnie ciekawą ofertę pod kątem dzieci i młodzieży, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju zorganizowany pobyt grup młodzieży szkolnej: wycieczki, zielone szkoły, biwaki, kolonie i zimowiska.

Więcej

Na ścieżkach historii

10-06-2014

Tereny północno-wschodniej Polski to przede wszystkim nieskażone środowisko i dzika przyroda, ale to nie jedyne atuty tego zakątka kraju. Region szczyci się niezwykle ciekawą, wielowiekową historią, sięgającą pradziejów i średniowiecza.

Więcej

Dla biznesu

10-06-2014

Chcesz zorganizować szkolenie, imprezę firmową czy targi branżowe w ciekawym i niebanalnym miejscu? Jeśli oczekujesz nietuzinkowej oprawy i profesjonalnej obsługi, Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej ma ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej

Turystyka wypoczynkowa

09-06-2014

Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej to szeroki wachlarz usług i propozycji spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do współpracy!

Więcej
1  2