Newsletter

Ankieta sondażowa

Baza wiedzy

Grajewo zawsze po drodze

15-05-2015

W drodze na Mazury i Suwalszczyznę trafisz do Grajewa. Nie bój się wilka, który widnieje na herbie. Jest oswojony i bardzo przyjazny, więc często jako maskotka towarzyszy imprezom w Grajewie.

Więcej

Współczesne trendy w turystyce

10-04-2015

W procesie obecnej, powszechnej globalizacji, promocja i marketing miejsc stanowi kluczowe narzędzie konkurowania na bardzo wymagającym rynku zarówno w skali regionu, kraju, Europy, jak i całego świata.

Więcej

Jak przyciągnąć turystów do regionu?

20-03-2015

To pytanie wciąż na nowo stawiają sobie przedsiębiorcy z branży turystycznej. Ważne jest, to żeby iść z nurtem czasu, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i próbować nowych rozwiązań.

Więcej

Kilka faktów o Suwalszczyźnie

04-03-2015

O Suwalszczyźnie krążą różne poglądy i stereotypy. Że to prawie koniec świata, że cały rok panuje tu zima, a po ulicach spacerują białe niedźwiedzie. A jakie są fakty? Czas je przedstawić.

Więcej

Audioprzewodniki jako nowoczesna forma prezentacji regionu

13-02-2015

Globalizacja, digitalizacja oraz wzrost mobilności przyczyniają się do wzrostu potrzeb klientów również w zakresie turystyki. Odbiorcy oczekują oferty zorganizowanej (również we własnym zakresie, jeśli chodzi o porządek zwiedzania), ale też zintegrowanej.

Więcej

Rusza nowa Kampania Promocyjna pod hasłem „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń”

06-02-2015

Z taką inicjatywą wyszła Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna, członek Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej...

Więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    10