Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Hotel Albatros

Gastronomia Noclegi
Serwy
Hotel ALBATROS znajduje się w miejscowości Serwy k. Augustowa – popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Serwy. Hotel otacza Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie, do którego należy jezioro, to jedno z najbardziej malowniczych i wciąż jeszcze mało odkrytych miejsc. Hotel ALBATROS dysponujemy łącznie 100 pokojami, w tym 38 pokojami i 10 apartamentami typu KOMFORT w trzygwiazdkowym skrzydle B oraz pokojami i 2 apartamentami typu STANDARD w skrzydle A. Wszystkie pokoje typu KOMFORT oraz większość pokoi STANDARD posiada tarasy lub balkony.

Hotel ALBATROS posiada znakomite warunki na wypoczynek nad jeziorami, zwłaszcza wypoczynek aktywny. Specjalnością obiektu są również konferencje, imprezy firmowe i integracyjne oraz szkolenia. Największa sala konferencyjna ma powierzchnię 310 m2 i może być dzielona za pomocą systemu ruchomych ścian na 3 sale o powierzchniach 129 m2, 97 m2 i 84 m2. Ponadto Hotel ALBATROS dysponuje salą o powierzchni 130 m2 i mniejszymi salami oraz profesjonalną halą namiotową. Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe umożliwiają organizację imprez do 250 –300 osób. Nowoczesne centrum SPA w skład którego wchodzą: grota solna,  sauny suche, parowe oraz na podczerwień, jaccuzi, kapsuła zabiegowa i prysznice wrażeń, pozwala zrelaksować się po pracowitym dniu szkolenia lub konferencji. Duży,  4-hektarowy, przylegający do jeziora teren, pozwala na organizację atrakcyjnych imprez integracyjnych.

Hotel ALBATROS to także znakomite miejsce do organizacji bankietów i przyjęć weselnych oraz imprez plenerowych. Do dyspozycji gości jest kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska sportowe. Hotel zapewnia też następujące możliwości spędzenia czasu wolnego i rekreacji:
- dyskoteki i zabawy z zespołem muzycznym
- imprezy grillowe w wiatach przy ognisku
- wycieczki, w tym wycieczki na Litwę do Wilna, Kowna lub Druskiennik
- rejsy statkiem, przejazdy kolejką wąskotorową i wozami konnymi, kuligi
- spływy kajakowe Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim
- pobyty w najnowocześniejszym w regionie Parku Rozrywek Wodnych w Druskiennikach
- możliwość korzystania z wypożyczalni sprzętu pływającego i rowerów

Członkowie klastra turystycznego