Newsletter

Ankieta sondażowa

Podmioty wspierające

Członkowie klastra

Centrum Konferencyjno – Bankietowe Titanic

Noclegi
CENTRUM KONFERENCYJNO-BANKIETOWE
Centrum Konferencyjno - Bankietowe TITANIC posiada 45 miejsc noclegowych, w pokojach 1-, 2- lub 3- osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, TV satelitarną, telefon oraz dostęp do WiFi. Śniadanie jest w cenie pokoi.

KONFERENCJE
CKB TITANIC to także 3 nowocześnie wyposażone klimatyzowane sale konferencyjne, mogące zmieścić od małych grup do nawet 200 osób w ustawieniu teatralnym. To idealne miejsce do zorganizowania szkoleń, sympozjów i prezentacji.

RESTAURACJE
Posiadamy 2 restauracje: Titanic i Faraon.
Restauracja Titanic to gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Znana jest ze znakomitej i wykwintnej kuchni. W menu znajdziemy dania tradycyjne polskie, jak i kuchni europejskiej.  Szczególnie polecamy golonkę faszerowaną warzywami pieczoną w piwie z kapustą zasmażaną i puree chrzanowo-ziemniaczanym.
Zapraszamy także do klimatycznej Restauracji Faraon, usytuowanej w szczycie budynku. Czekają tam niespodzianki dla podniebienia w gamie świeżych sałatek, pysznych mięs, aromatycznych zup i wielu śródziemnomorskich inspiracji oraz shoarma i pizze. Klimat lata gości tam okrągły rok.
Organizujemy: przyjęcia rodzinne, imprezy dla firm, obiady okolicznościowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy integracyjne, komunie, chrzciny i inne

WESELA
Oferujemy trzy klimatyzowane sale (Salę Kryształową, Złotą i Morską) o odmiennym wystroju i dekoracji na 100, 120 i 140 osób. W ofercie bogaty wybór menu oraz profesjonalna obsługa. Nowożeńcom zapewniamy nocleg w Apartamencie ze śniadaniem gratis.

Członkowie klastra turystycznego