Aktualności

Oferta pracy

06-07-2017

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

z siedzibą w Białymstoku przy ul. Studziennej 2 w Białymstoku.

Zaprasza do złożenia oferty na stanowisko

Koordynator Projektów EFS/EFRR

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzór nad  realizacją projektów szkoleniowych i edukacyjnych,
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, praca w systemie SL2014),
  • monitoring realizacji wskaźników, monitoring płatności,
  • współpraca z zespołem projektowym, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami wdrażającymi,
  • nadzorowanie stopnia realizacji budżetu projektów,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do finansowego rozliczania projektów
  • weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania,
  • opisywanie dokumentów finansowych,
  • przygotowanie wniosków o dofinansowanie realizacji projektów EFS.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość.
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z Unii Europejskiej w ramach EFS min. 2 lata w tym,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami – min 1 zakończony i pozytywnie oceniony projekt współfinansowany z EFS,
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych z EFS,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy,

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w  stabilnej instytucji,
  • umowę o pracę bądź umowę zlecenie w zależności od preferencji pracownika,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i powierzonych obowiązków,

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)"prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biurozarzadu@polskiestowarzyszenie.pl.

oraz

Specjalista ds. merytoryczno-rozliczeniowych Projektów EFS/EFRR

Opis stanowiska pracy

  • koordynacja części merytoryczno-organizacyjnych projektów EFS, EFRR,
  • sporządzanie wniosków o płatność wraz z załącznikami,
  • sporządzanie i aktualizacja harmonogramu płatności,
  • opisywanie dokumentów księgowych, współpraca z działem księgowości,
  • nadzór nad wykorzystaniem budżetu projektu,
  • współpraca z zespołem projektowym.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach.

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)" prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biurozarzadu@polskiestowarzyszenie.pl.