Aktualności

Konferencje w "Wenecji Północy"

06-05-2015

Jeśli chcielibyśmy wyliczyć znakomite osobistości, które przez wieki zagościły na Zamku w Lidzbarku, to chyba tylko Wawel i Zamek Królewski w Warszawie miałyby bogatszy dorobek. Wszak to właśnie w Lidzbarku spotykali się, twórczo odkrywali, konferowali i podejmowali decyzje możni i wielcy swoich czasów: Mikołaj Kopernik, król Leszczyński, Zygmunt III Waza, Napoleon Bonaparte, car Paweł I Romanow, Ignacy Krasicki,  i wiele innych znakomitości.

Dziś to niezwykłe miejsce może gościć i Państwa. Dzięki Państwa obecności, podczas konferencji w Lidzbarku nadal mogą rodzić się doniosłe decyzje i twórcze idee.

Jest wiele hoteli, które proponują wspaniałe pokoje... i tylko jeden Krasicki, gdzie każdy pokój jest inny i każdy opowiada własną historię, amatorzy gotyku znajdą tu szlachetne, wysmakowane pokoje w zamkowym klimacie, miłośnicy dworskiej atmosfery, nawiązującej do tradycji okresu Króla  Augusta Poniatowskiego, odkryją subtelną elegancję barokowych wnętrz Części Pałacowej. Całość uzupełniają niezwykłej elegancji i urody apartamenty „Krasicki” i „Napoleon”.

Jest wiele hoteli, które kuszą atrakcjami na miejscu...i tylko jeden Krasicki, gdzie w jednym miejscu zbiegają się tak emocjonujące możliwości jak rejsy gondolami po dzikiej rzece Łynie, regaty smoczych łodzi po zamkowej fosie, szalone rajdy po sąsiadującym torze motocrossowym, zapierające dech w piersiach spacery po dzikiej, górskiej niemal dolinie rzeki Symsarny, historyczne gry miejskie po Lidzbarskiej Starówce, legendarne już seanse astronomiczne w hotelowym obserwatorium, gry w słynnej hotelowej bibliotece, kabarety dworskie i biesiady pałacowe nawiązujące do tradycji obiadów czwartkowych Króla Stanisława.

Jest wiele hoteli, które proponują koordynatorów grup...i tylko jeden Krasicki, gdzie pracują wyjątkowi Doradcy Klienta Biznesowego. Wyróżniają ich najwyższe standardy obsługi gościa i znajomość języków obcych. U nas nie ma klientów- są goście i partnerzy, których obsługujemy tak aby poczuli się jakby byli następcami znakomitych rezydentów Zamku.

Jest wiele hoteli, które mienią się najpiękniejszymi... i tylko jeden Krasicki, który otrzymał w dowodzie swej urody i wyjątkowości tak prestiżowe nagrody jak International Hotel Awards w kategorii „Best New Hotel Construction & Design” w Europie i na świecie, tytuł Best Luxury Historical Hotel, oraz szereg uznanych nagród krajowych.

Jest wiele hoteli... położonych w pięknych miastachi tylko jeden Krasicki. To jedyny hotel czterogwiazdkowy w Lidzbarku Warmińskim, historycznej stolicy Warmii, zwanej Wenecją Północy.
 

Jest wiele hoteli... ulokowanych w pałacach i zamkachi tylko jeden Krasicki, będący częścią historycznego przedzamcza Rezydencji  Biskupów Warmińskich, często określanej Wawelem Północy.
 

Jest wiele hoteli… i tylko jeden Krasicki.
Szczegółowe inspiracje pobytów biznesowych w Hotelu Krasicki znajdą Państwo tutaj

http://www.hotelkrasicki.pl/mice/uslugi-dla-biznesu

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy czekają:
Tomasz Statucki:
tel. 89 537 17 26

Piotr Uścinowicz:
tel. 89 537 17 51

Maciej Klamka:
tel. 89 537 17 52

lub do działu marketingu i sprzedaży: tel +48 89 537 17 26; -27, -31, -32